Pradžia Parašyti el. laišką Svetainės struktūra
Paieška:

VATESI kokybės vadybos sistema

Valstybinėje atominės energetikos saugos inspekcijoje (VATESI) yra įdiegta kokybės vadybos sistema, atitinkanti Lietuvos standarto LST EN ISO 9001:2015 „Kokybės vadybos sistemos. Reikalavimai“ ir Tarptautinės atominės energijos agentūros saugos standarto GSR Part 2 „Lyderystė ir vadyba saugos srityje“ reikalavimus.

 

VATESI vadybos sistemos taikymo sritis apima branduolinės energetikos srities ir šios srities veiklos su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais saugos (šios veiklos branduolinės saugos, radiacinės saugos, branduolinės energetikos objektų, branduolinės energetikos objektų aikštelės, branduolinių ir branduolinio kuro ciklo medžiagų, radioaktyviųjų šaltinių fizinės saugos, branduolinių medžiagų apskaitos ir kontrolės, taip pat kitų reikalavimų, atsirandančių dėl Lietuvos Respublikos tarptautinių branduolinio ginklo neplatinimo įsipareigojimų) valstybinio reglamentavimo ir priežiūros veiklą.

Įdiegta kokybės vadybos sistema gerina darbo efektyvumą, VATESI teikiamų viešųjų paslaugų kokybę, prisideda prie branduolinės energetikos saugos užtikrinimo, padeda formuoti teigiamą visuomenės požiūrį į valstybės institucijų veiklą.

VATESI vadybos sistemos politika (pdf)

Atitikties sertifikatas (pdf)

Daugiau apie kokybės vadybos sistemos diegimo projektą

 

Atnaujinta 2024-06-05